Športová ulica 267/1, Kováčová 962 37


Ubytovanie

V našom Ubytovaní v súkromí Vám ponúkame ubytovanie pre max. 17 osôb s využitím 2 prísteliek. Izby sú vybavené samostatným sociálnym zariadením, TV, chladničkou a WiFi.

Hostia majú v ubytovacom zariadení k dispozícii v letných mesiacoch plynový gril. Pre tých, čo obľubujú turistiku, blízke lesy ponúkajú bohaté možnosti. Časovo a fyzicky nenáročná je vychádzka na salaš, ale aj pešia túra cez Trebuľu na Sliač, či do Sielnice. Pre zdatnejších je zaujímavý výlet červenou značkou do Bienskej doliny, kde sa nachádza zverník pre danieliu a srnčiu zver. Celoročne môžu využívať služby miestneho aquaparku a kúpeľov.

Parkovanie

Parkovanie máte zabezpečené zdarma na uzatvorenom parkovisku v areáli penziónu. Priestor vo dvore penziónu je možné komfortne využiť aj pre zaparkovanie Vašich motocyklov.

Jednolôžková izba
Jednolôžková izba

Jednolôžková izba je vybavená lôžkom s kvalitným matracom, nočným stolíkom s nočnou lampou, stolíkom s dvoma stoličkami, pohovkou, veľkou skriňou na odkladanie odevov, malou chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, TV s plochou obrazovkou a wifi pripojením na internet.

Dvojlôžková izba
Dvojlôžková izba

Dvojlôžková izba je vybavená dvoma spojiteľnými jednolôžkami s kvalitnými matracmi, nočnými stolíkmi s nočnými lampami, stolíkom s dvoma stoličkami, malou chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, TV s plochou obrazovkou a wifi pripojením na internet.

Shape Image
Dvojlôžková izba s možnosťou prístelky
Dvojlôžková izba s možnosťou prístelky

Dvojlôžková izba s možnosťou prístelky je vybavená dvoma spojiteľnými jednolôžkami s kvalitnými matracmi, nočnými stolíkmi s nočnými lampami, pohovkou, ktorú je možné v prípade objednávky pripraviť ako kvalitný prístelok, stolíkom s dvoma stoličkami.

Rodinná izba
Rodinná izba

Rodinná izba pozostáva z predsiene a dvoch miestností, z ktorých každá je vybavená dvoma spojiteľnými jednolôžkami s kvalitnými matracmi, nočnými stolíkmi s nočnými lampami, stolíkom s dvoma stoličkami, TV s plochou obrazovkou a wifi pripojením na internet.

Informácie

Daň obci z ubytovania osôb nad 18 rokov okrem dôchodcov a invalidov 0,50 €
Platba : platiť je možná výlučne v hotovosti, platba kartou nie je možná.
Zvieratá : Ubytovanie so zvieratami je povolené – malá rasa za poplatok.
Fajčenie : Všetky izby sú nefajčiarske, fajčenie je povolené na balkóne alebo na vonkajšej terase.

Check-in / Check-out
  • Ubytováva sa v deň nástupu od            14:00 hod.
  • Ubytovanie končí v deň odchodu do    10:00 hod.

Príplatok za skorý check-in od 11:00 10,00 € ( podlieha dostupnosti )
Príplatok za neskorý check-out do 13:00 10,00 € ( podlieha dostupnosti )

Storno podmienky
  • Zrušenie záväznej rezervácie je možné bezplatne do 3 dní pred nástupom na pobyt
  • V prípade zrušenia záväznej rezervácie 3 až 0 dní pred nástupom na pobyt má ubytovateľ právo na úhradu storno poplatku vo výške 50% z celkovej ceny pobytu.
  • V prípade ukončenia pobytu pred dohodnutým termínom alebo zníženia počtu ubytovaných hostí počas rezervovanej doby pobytu, má ubytovateľ právo na úhradu dohodnutej sumy za ubytovanie v plnej výške.